sobota, 18 grudnia 2010

TFP - 5

Często mam zapytania o tzw. TFP ( tzw. sesja za zdjęcia ). Osobiście źle się czuję jak dostaję coś za darmo bo wiem że wszystko kosztuje, chociażby czas poświęcony na wykonanie jakiejś czynności.
Mam pomysł na sesję autorską TFP-5. Będzie to może szansa dla osób których nie stać na profesjonalną sesję zdjęciową a chcą mieć kilka dobrych zdjęć. Czas trwania akcji TFP-5 jest ograniczony. Osoby do sesji wybieramy wspólnie z moją wizażystką.

Warunki wykonania sesji:
- sesja zdjęciowa wykonywana jest całkowicie za darmo
- zgłaszając się na sesję zgadzamy się jednocześnie że zdjęcia z niej zostaną opublikowane na mojej stronie i blogu ( umowa pisemna )
- sesja wykonywana jest wyłącznie z moją wizażystką ( makijaż jest płatny, 100-140 zł )

Z sesji otrzymujesz gwarantowane minimum 5 obrobionych zdjęć. Głównym celem sesji jest późniejsza współpraca przy projektach autorskich lub zleceniach komercyjnych. Fajnie jak nas zaskoczysz swoją kreatywnością zarówno przy pomyśle na stylizację jak i grze na planie zdjęciowym.
Sesję z reguły wykonywane są w naszym studio jednak jeśli dysponujesz ciekawym miejscem do sesji, nic nie stoi na przeszkodzie by właśnie tam wykonać sesję.

Szczegóły sesji, stylizacja itp. uzgadniamy e-mailowo ( krzysiek@serafinski.com ) lub telefonicznie. Do zgłoszenia na email proszę dołączyć swoje zdjęcie lub link do galerii. W tytule wiadomości proszę wpisać TFP-5.

Z góry chcę uprzedzić że nie obiecuję kariery modelki ale mogę zapewnić że są duże szanse na dalszą współpracę przy innych sesjach komercyjnych lub autorskich.

1 komentarz:

  1. Fajny pomysł na zimę :) Znając Twoje zdjęcia i talent Kasi, to wierzę w to, że efekt będzie naprawdę super :)

    OdpowiedzUsuń

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *