OFERTA


   Bardzo się cieszę że postanowiliście skorzystać z moich usług. Zależy mi aby najlepiej jak tylko potrafię opowiedzieć zdjęciami Wasz piękny dzień. Szczegółową wycenę przedstawię Wam  gdy  napiszecie do mnie podając koniecznie, datę i miejsce ślubu ( miejsce przygotowań, ślubu i wesela)  studio.serafinski@gmail.com 

Poza fotografią ślubną wykonuję sesje reklamowe, sesje ciążowe, rodzinne i tradycyjną fotografię portretową. 
FAQ:
Przedstawiam listę najpopularniejszych pytań zadawanych mi przez pary młode przed podpisaniem umowy.

1. Co zawiera cena reportażu ślubnego ?

Oferta zawiera kilka pakietów różniących się od siebie czasem trwania reportażu oraz ilością minimalnej ilości zdjęć jaką otrzymacie. Maksymalnie jestem z Wami do 0:59 w nocy. Tutaj na chwilę zatrzymam się ponieważ głównie pseudozespoły będą Was namawiać by oczepiny były jak najpóźniej i jak najdłużej. Prawdę mówiąc, gotowy materiał mam już przeważnie wykonany o godzinie 22-giej. Przeciąganie oczepin nie dość że naraża Was na dodatkowe koszty to praktycznie nie ma żadnego uzasadnienia w jakości oddanego Wam materiału.  W określonym umową czasie jestem do Waszej pełnej dyspozycji. Możemy w tym czasie wykonać krótką sesję plenerową, zdjęcia z rodziną, przyjaciółmi i z kim będziecie chcieli. W cenie otrzymujecie określoną ilość odbitek w formacie 15x23cm, , galerię zdjęć online oraz materiał w postaci elektronicznej do pobrania z serwera. Materiał w chmurze będzie dostępny conajmniej przez rok. Nawet gdy po pobraniu gdzieś zagubicie zdjęcia w każdej chwili będziecie mogli pobrać zdjęcia w najwyższej rozdzielczości lub udostępnić go rodzinie i gościom weselnym. W sytuacji gdy wybraliście najmniejszy 7 godzinny pakiet, w każdej chwili możecie dokupić potrzebną Wam ilość godzin.
Przed ślubem możecie liczyć na moją pomoc w ustaleniu harmonogramu dnia wesela i innych ważnych dla Was rzeczy. 

2. Czy wykonuję albumy ?

Od kilku lat projektuję fotoalbumy. Na specjalnie zamówienie mogę przygotować również album tradycyjny w który wkleję wybrane przez Was zdjęcia. Wycena następuje po określeniu formatu i ilości kart/rozkładówek.

3. O której godzinie rozpoczynam i kończę pracę podczas reportażu ślubnego:

Z reguły zaczynam 3-4 godziny przed ceremonią zaślubin. Fotografuję detale ( obrączki, spinki do mankietów, bukiet, zaproszenia ślubne itp) Następnie uwieczniam zakładanie sukni ślubnej czy muchy lub krawata pana młodego. Czas przygotowań to idealny sposób by każdy z Was oswoił się z moją obecnością by potem zupełnie nie stresować się na widok obiektywu. W przypadku większej odległości między parą młodą ( powyżej 10km)  fotografuje przygotowania tylko u jednej osoby. Zależy mi na pokazaniu pełnej opowieści z dnia co przy symbolicznych przygotowaniach u pana młodego i panny młodej ( spowodowanej odległością między nimi i traceniem czasu na przejazd)  zupełnie wyklucza to możliwość stworzenia kompletnego reportażu z dnia. 
Pracę kończę najpóźniej o godzinie 0:59. Mam już spore doświadczenie i wiem że spokojnie do północy można zaplanować wszystkie najważniejsze elementy. Tort, podziękowania rodzicom, szczególne atrakcje spokojnie bez pośpiechu mogą odbyć się do północy. "Popularne" oczepiny prowadzone przez nie które ( na szczęście ) zespoły może są zabawne dla osób które je obserwują ale naprawdę mało kto chciałby się później oglądać na zdjęciach w bardzo często kompromitujących sytuacjach.

4. Czy dojeżdżam do ...?

Nie mam ograniczeń. Gdzie organizujecie ślub tam jestem w stanie dojechać. Robiłem  zdjęcia w każdej części naszego kraju jak i za granicą. Miałem przyjemność fotografowania min. w Gdańsku, Sopocie, Malborku, Szczyrku, Zamościu, Warszawie, Lublinie, Rzymie i wielu innych pięknych miejscach. Do 50km dojeżdżam bez dodatkowych kosztów. Do dalszych odległości doliczam wyłącznie koszt benzyny. 

5. Ile zdjęć otrzymamy i po jakim czasie odbierzemy zdjęcia?

Z całości wykonanych zdjęć wybieram  zdjęcia ( minimalna gwarantowana ilość w zależności od pakietu) i poddaję je autorskiej obróbce w stylu jaki widzicie na moim blogu.  Z wybranych zdjęć układam dla Was galerię on-line, którą będziecie mogli zaprezentować rodzinie, znajomym. Po rozliczeniu się wysyłam Wam całość obrobionych zdjęć z których wybieracie zdjęcia do wywołania lub do projektu fotoalbumów.

6. Czy jest możliwość umówienia się na sesję narzeczeńską?

Oczywiście i jest to wspaniały pomysł by np. po wykonaniu próbnego makijażu i fryzury wykorzystać to do zrobienia sesji narzeczeńskiej. Jest to wyjątkowy czas dla Was aby spędzić go razem, poznać się na nowo i oswoić z obiektywem aparatu i moją osobą. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej możecie wykorzystać przy projekcie zaproszeń ślubnych, prezent dla rodziców czy po prostu jako dekoracja Waszego wspólnego domu. Chciałbym abyście traktowali mnie na ślubie jako dobrego znajomego, przy którym bez skrępowania pokarzecie swoje emocje bez obawy o piękno i estetykę pokazania ich na zdjęciach. Sesja narzeczeńska bardzo to ułatwi.

7. Ile czasu trwa sesja plenerowa.

Sesję plenerową możemy wykonać zarówno w dniu ślubu jak i w innym dniu. Zamówienie samego reportażu bez sesji plenerowej innego dnia nie musi pozbawiać Was zdjęć plenerowych. Dużo osób boi się wychodzić w trakcie wesela na zdjęcia mając mylne przekonanie że sesja będzie trwała kilka godzin i co powiedzą goście ...

Sesja plenerowa w dniu ślubu to góra pół godziny. W tym czasie na pewno zrobimy kilka świetnych zdjęć, Wy na chwilę złapiecie oddech, odreagujecie stres związany z przygotowaniami i ceremonią ślubną. Uwierzcie mi że dużo świetnych sesji wykonałem w dniu ślubu, między wyjściem z domu a przybyciem do kościoła lub po wyjściu z kościoła a przybyciem na salę weselną. Naprawdę warto rozważyć tę opcję. Pozwoli Wam to też zaoszczędzić trochę funduszy bez konieczności zamawiania sesji plenerowej w drugim dniu.

Sesja plenerowa innego dnia tak samo jak narzeczeńska jest z reguły dłuższa, możemy się wybrać w kilka miejsc, także bardzo odległych. Dłuższy czas sesji wiążę się również z otrzymaniem większej ilości zdjęć.

8. Zdecydowaliśmy się na wybór Ciebie jako naszego fotografa, co dalej ?

To dla mnie ogromna przyjemność z takiego wyróżnienia że będę mógł sfotografować Wasz ślub i wesele.

Po podjęciu przez Was tej decyzji podpisujemy umowę i pobieram zaliczkę w wysokości 30% umówionej kwoty.

Druga rata mojego honorarium pobierana jest w dniu ślubu lub najpóźniej w dniu zaprezentowania galerii online. Dane do przelewu podane są w umowie i każda wpłata zostanie przeze mnie potwierdzana po zaksięgowaniu przez bank.

Najpóźniej tydzień przed ślubem skontaktuję się z Wami by ustalić wszystkie szczegóły. Dodatkowo wcześniej wyślę email z moimi sugestiami aby efekt zdjęć jak najbardziej spełnił Wasze oczekiwania.

9. Umowa

Umowę w 80% podpisuję wysyłając ją przez email. Po podjęciu przez Was decyzji proszę o podanie danych potrzebnych do umowy, którą następnie wysyłam do Was przez e-mail. Jeden egzemplarz zostawiacie sobie a kopię podpisanej umowy odsyłacie do mnie. Po podpisaniu umowy proszę o wpłatę zaliczki w wysokości 30% ceny. Druga rata w określonym terminie w umowie.
Oczywiście jeśli chcecie spotkać się osobiście, zobaczyć np. nasze koty, zapraszam do siebie.

10. Z jakim wyprzedzeniem musimy zarezerwować termin ?

Najlepiej jak najszybciej. Czasami terminy rozchodzą się jak świeże bułeczki innym razem dany termin rezerwowany jest miesiąc przed ślubem. Rezerwuję termin wyłącznie po podpisaniu umowy lub wpłacie zaliczki. Mogę przytrzymać kilka dni dany termin ale jeśli odezwie się druga chętna para, wtedy wygrywa kto pierwszy ten lepszy ;)

11. Przypadki losowe.

Nigdy nie zdarzyło się mi abym nie mógł przybyć na ślub. Jednak gdyby nastąpiła taka sytuacja zrobię wszystko by zastępstwo było na przynajmniej moim poziomie. Mam bardzo dobre relacje z fotografami z branży więc możecie być spokojni że nie zostawię Was bez fotografa. Na pewno nie będzie to osoba przypadkowa ale fotograf którego prace są na bardzo wysokim poziomie.

12. Zdjęcia studyjne
Od stycznia wznawiam działanie naszego studia w Łomży na ul. Hipokratesa 44, w tym samym lokalu gdzie mieści się Studio Urody Dalia. Serdecznie zapraszamy

13. Termin zajęty, czy możemy zamówić tylko sesję plenerową ?
Oczywiście, sesję możemy wykonać w każdy inny dzień. Jestem dostępny cały tydzień więc jeśli chcecie zrobić niepowtarzalną sesję zdjęciową w dowolnej lokalizacji piszcie lub dzwońcie. Cena sesji plenerowej zaczyna się od 1000zł ( w tej cenie otrzymujecie 1-2 godzinną sesję, 30 wywołanych zdjęć i materiał zdjęciowy w postaci elektronicznej w ilości nieograniczonej)  Przy dalszych lokalizacjach ( góry, morze itp) i dłuższym czasie sesję wyceniam indywidualnie. Z racji na ograniczoną ilość sesji w tygodniu, najlepiej zarezerwować taką sesję minimalnie tydzień wcześniej. 

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *