O MNIE


Krzysztof Serafiński
- jestem fotografem a przede wszystkim mężem cudownej żony Kasi i tatą wspaniałego syna Huberta. Fotografia to jedno z moich wielu pasji i zainteresowań. Jak kiedyś traficie na mój instagram to przekonacie się że uwielbiam nasze zwierzaki, których w domu trochę mamy, sport i miejsce w którym żyję i pracuję.
Uwielbiam fotografować ludzi, mój styl pracy to jak najmniejsza ingerencja w przebieg wydarzeń i uchwycenie jak najwięcej spontanicznych emocji. Każdy ślub jest inny, każdy wyjątkowy i z takim nastawieniem do niego podchodzę. Staram się w swoich fotografiach wydobyć piękno każdej osoby. Nie ma ludzi nie fotogenicznych, po prostu nie trafiły jeszcze na dobrego fotografa ;) . 
Często podczas sesji zdjęciowych towarzyszy mi moja żona Kasia która zajmuje się makijażem i charakteryzacją https://www.facebook.com/StudioUrodyDalia/ Kasia specjalizuje się w makijażu fotograficznym, przygotuje każdą osobę by idealnie wyglądała na sesji zdjęciowej.
Fotografuję na terenie całego kraju jak i za granicą. Na stronach bloga znajdziecie reportaże zrealizowane min. w Gdańsku, Sopocie, Zamościu, Warszawie jak i Rzymie. 
 Zapraszam do oglądania mojej fotografii, pasji i zawodu jednocześnie.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *