poniedziałek, 4 maja 2009

Wielkanocny Ślub

Był zwiastun teraz czas na większą dawkę niezwykłego ślubu Ani i Grzesia który odbył się w niedzielę Wielkanocną 12.04.2009 roku. Cały dzień był dokładnie zaplanowany i nasycony masą wrażeń. Świetna para świadków i goście weselni stworzyli niesamowity klimat, zresztą zobaczcie sami ten niewielki wycinek tego co działo się tego dnia...

Wczoraj otrzymałem email od Ani i Grzegorza w którym wyrazili swoje odczucia na temat otrzymanych zdjęć. To chyba największa nagroda jaką można otrzymać od osób które się fotografuje... fragment listu pozwolę sobie zacytować:

"...
Drogi Krzysztofie
Chciałabym bardzo podziękować oraz skomentować Twoja prace.
Mając do czynienia z rożnymi serwisami w Polsce muszę z przykrością stwierdzić ze bardzo rzadko spotyka się ludzi z pasją do wykonywania danego zawodu. Od momentu spotkania z tobą wyczuliśmy bardzo dużą swobodę w porozumiewaniu się na temat zdjęć, z czego byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni.
Twoje profesjonalne podejście do pracy bardzo mi zaimponowało. Podczas całego wesela miałam wrażenie ze ciebie w ogóle nie było na tym weselu. Zazwyczaj fotografowie "przeszkadzają" w trakcie takich imprez.
Wszystkie dotychczasowe fotografie, które widzieliśmy są w wykonaniu 100%-go profesjonalisty - Dziękujemy bardzo za wspaniały serwis. Moja w tym rola teraz żeby ciebie rozchwalać ponieważ w takim szczególnym dniu mając zaufanie do fotografa jest niezbędne.
Jesteśmy bardzo wdzięczni za cały serwis i jeszcze raz dziękujemy za wspaniale przeżycia i przepiękne uwiecznienie naszej cząstki wspanialej wędrówki!
Na pewno się jeszcze spotkamy!!!
Pozdrawiamy
Ania i Grzegorz ..."


1 komentarz:

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *