czwartek, 4 grudnia 2014

FOTOALBUM & FOTOKSIĄŻKA

Odświeżyłem ofertę dotyczącą FOTOALBUMÓW i FOTOKSIĄŻEK. Od dzisiaj możliwe jest zamówienie wykonania i realizacji projektu z własnych prywatnych zdjęć. Szczegóły dotyczące wyceny projektu oraz zaproponowanych dodatków przedstawię w odpowiedzi na email. 
Oferta Fotoalbumów poszerzyła się o nowe formaty:
30x30cm
25x25cm
20x20cm
30x45cm
20x30cm

i nowe wzory okładek których część prezentuję na poniższych zdjęciach.

Kolejną nowością przygotowaną w tym roku jest oferta wykonania fotoksiążki. Fotoksiążka jest produktem drukowanym za pomocą najlepszej na świecie maszyny do druku cyfrowego, marki Xerox (linia 1000 i 800).Używany papier jest wysokiej jakości o gramaturze 300 g/m2, co gwarantuje jakość identyczną jak w przypadku ekskluzywnych albumów o malarstwie.

Fotoksiążka posiada możliwość umieszczenia aż do 200 stron w projekcie.Cena fotoksiążki zależna jest od ustaleń ilości kartek, formatu lub innych dodatków ale mogę zdradzić że jest dużo niższa w porównaniu do fotoalbumów czy albumów tradycyjnych. W dostępnych pakietach ślubnych istnieje możliwość rezygnacji z odbitek w zamian otrzymujecie korzystny rabat na wykonaną fotoksiążkę lub fotoalbum. 


Na dzień dzisiejszy dostępne są następujące formaty:
- 20x30cm ( polecam )
- 30x45cm
- 30x30cm
Dostępne okładki mogą być wykonane z ekoskóry, materiału tekstylnego lub z dowolnej fotografii.
Fotoksiążkę lub Fotoalbum można zamówić w dowolnym momencie, nawet po oddaniu przeze mnie gotowych zdjęć. Zapewniam Was że naprawdę warto. Zdjęcia wywołane na papierze mają swój niepowtarzalny urok i zyskują na wartości w porównaniu do zdjęć wyświetlanych na ekranie monitora.
FOTOKSIĄŻKA: FOTOALBUM: 
Fotoalbum PRO to produkt ekskluzywny, który wyróżniają naświetlane sztywne karty (800 lub 1200 g/m2), otwierane na płasko. Fotoalbumowi towarzyszy najszerszy wybór linii okładek, formatów i dodatków.


Zapraszam do zapoznania się ze stylem wykonywanych projektów. Poniżej przedstawiam przykładowy projekt fotoalbumu na 10 rozkładówek:Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Formularz kontaktowy

Nazwa

Adres e-mail *

Wiadomość *