poniedziałek, 19 września 2011

Telefony ...

Mam niebywałe szczęście że jestem właścicielem swojej firmy i mogę ustalać godziny  pracy a to się wiąże również z odbieraniem telefonów. Nie muszę być dostępny 24 godziny na dobę więc proszę o wyrozumiałość i zrozumienie informacji pisanych na mojej stronie.

Niedziela jak każde inne święto jest dniem wolnym, który chcę spędzić np. ze swoją rodziną. Każde zapytanie o wolny termin można skierować na e-mail. Na pewno odpiszę a przy okazji wyślę szczegóły oferty.
Nie jestem instytucją typu pogotowie ratunkowe więc poza godzinami 9:00-19:00 każdy dzwoniący obcy numer jest ignorowany więc ponownie zachęcam do pisania na e-mail.
Nie żyję fotografią 24-godziny na dobę, mam inne obowiązki, zainteresowania i czasami po prostu nie mam możliwości odebrania telefonu i prowadzenia rozmowy. Na e-mail odpowiem zawsze.
Nigdy nie odbieram numerów zastrzeżonych. W ogóle nie widzę sensu by sobie taki numer zastrzegać i czynić go nie widocznym. Jest to niepraktyczne i dla mnie niezrozumiałe.

Główną zaletą korespondencji e-mailowej jest możliwość szybkiej orientacji z kim rozmawiam i jaki temat poruszamy. Dlatego proszę mimo wszystko jeśli chodzi o tematy związane z fotografią kierować zapytania na e-mail. 

2 komentarze:

  1. No tak to jest ma każdy medal ma 2 strony. Apel słuszny ale bardzo wątpię Krzysztofie czy skuteczny... :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *