poniedziałek, 22 czerwca 2009

FOTOALBUM

Najgorszym wrogiem każdej firm i osoby jest brak rozwoju... Idąc za tą myślą spróbowałem zaprezentować swoje fotografie w zupełnie nowy sposób. Fotoalbum to nowy produkt dostępny w ofercie pakietów ślubnych i nie tylko. Do tej pory byłem nastawiony dość sceptycznie do takiego sposobu prezentacji zdjęć, pewnie ze względu na kiczowate projekty takich albumów, gdzie setki zdjęć upchanych jest często na jednej stronie.
Ja postawiłem na prostotę i czytelność albumu. Każdy album posiadać będzie indywidualny projekt - układ zdjęć na stronie.
Zdjęcia prezentują się niesamowicie a zastosowany papier na którym wywoływane są zdjęć przewyższa jakością odbitki w tradycyjnych albumach. Twarde strony w albumie, jakość wykonania i estetyka prezentowanych zdjęć stawia fotoalbum na najwyższym miejscu w mojej ofercie. Poniżej przedstawiam kilka zdjęć albumu pokazowego który możecie zobaczyć na żywo podczas osobistego spotkania.


Istnieje możliwość wymiany albumów tradycyjnych, które były dostępne przy podpisywaniu umów na fotoalbumy. Szczegóły podam osobiście podczas spotkania.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Formularz kontaktowy

Nazwa

Adres e-mail *

Wiadomość *